18.5.2011.

Festival kazališta za djecu u knjižnici

U povodu XVIII. Međunarodnog festivala kazališta za djecu Gradska biblioteka će ugostiti Dušicu Bojović, Ljubivoja Ršumovića i Roberta Takariča.

Predstavljanje knjige Dušice Bojović „Uhvati ritam afričke priče“ bit će priređena u prostorijama Američkog kutka, 18. 05. 2011. u 13 sati.

Istog dana, 18. 05. 2011 u 18 sati u dvorištu Gradske biblioteke bit će održano predstavljanje knjige – Večer s Ršumom.

Predstavljanje knjige Roberta Takariča zakazano je za 19. 05. 2011. godine u čitaonici Gradske biblioteke s početkom u 13 sati.