22.10.2014.

Mini sajam knjiga za djecu na Dječjem odjelu

Na Dječjem odjelu Gradske knjižnice Subotica od 23. do 25. listopada bit će upriličen mini sajam knjiga za djecu.
U okviru XIII. Dana Balinta Vujkova: dana hrvatske knjige i riječi izdanja eminentnih nakladničkih kuća triju zemalja: „Kreativnog centra“ (Beograd, Srbija), „Móre“ (Budimpešta, Mađarska) i „Školske knjige“ (Zagreb, Hrvatska), bit će prodavana i do 40% povoljnije! Očekujemo vas tijekom radnog vremena Knjižnice u četvrtak i petak (23. i 24.10.) od 7.30 do 19.30 sati, te u subotu (25.10.) od 7.30 do 13.00 sati.
Obavezno svratite i obradujte svoje najmlađe!