26.11.2014.

Vrijedna donacija knjiga za hrvatski odjel

Hrvatski odjel subotičke Gradske knjižnice bogatiji je za oko 1.200 novih naslova, među kojima su i najnovija izdanja iz prošlogodišnje produkcije hrvatskih književnika i prijevoda na hrvatski jezik. Riječ je o veoma vrijednoj donaciji koju su tijekom mjeseca studenoga 2014. godine darovali Nacionalna i sveučilišna knjižnica iz Zagreba, Ministarstvo kulture Republike Hrvatske i razni nakladnici i prijatelji Gradske knjižnice koji su izlagali na nedavno održanom sajmu knjiga „Interliber”.