3.3.2015.

Zonska smotra recitatora

Zonska smotra recitatora pod nazivom „Pjesniče naroda mog”, koja se organizira svake godine na razini Republike Srbije, bit će održana za zonu Subotica (Apatin, Sombor, Bačka Topola, Kanjiža, Ada, Senta, Bečej, Mali Iđoš i Subotica) u subotu, 7. ožujka 2015. godine s početkom u 10 sati u Gradskoj knjižnici Subotica.

Orijentacioni raspored smotre recitatora:

- od 10,00 do 11,30 sati niži uzrast (učenici od I. do IV. razreda osnovne škole)

- od 11,30 do 13,00 sati srednji uzrast (učenici od V. do VIII. razreda osnovne škole)

- od 13,00 sati stariji uzrast (učenici srednje škole).

Smotra ima natjecateljski karakter a sudjeluju pobјednici sa općinskih natjecanja održanih u Apatinu, Somboru, Bačkoj Topoli, Kanjiži, Adi, Senti, Bečeju, Malom Iđošu i Subotici.

Viša razina natjecanja (Pokrajinska smotra) bit će održana od 24. do 26. travnja 2015. godine u Sečnju.