18.3.2015.

PROLJETNА IZLOŽBА

Pozivamo Vas na otvorenje PROLJETNE IZLOŽBE u petak, 20. ožujka 2015. godine, u 18 sati u Malu galeriju Gradske knjižnice Subotica.

FILIP RAĐENOVIĆ   Rođen je u Subotici 1992. godine gdje je završio osnovnu školu, Gimnaziju „Svetozar Marković“ kao i Školu za likovnu i vizualnu komunikaciju „De Medici“. Drugi razred srednje škole pohađao je u New Yorku (Willsboro Central School) u okviru programa mladih lidera A – Smile. Trenutačno je student četvrte godine Akademije umjetnosti u Novom Sadu na odjelu Grafičke komunikacije. Sudjelovao je na kolektivnim postavima. Nagrađen je prvim mjestom u kategoriji pojedinačne fotografije.

MARKO STANIMIROVIĆ    Rođen je 1995. godine u Subotici gdje je završio osnovnu školu i Gimnaziju „Svetozar Marković“. Paralelno je u rodnom gradu završio i Školu za vizualnu i likovnu umjetnost „De Medici“. Trenutačno je student Akademije umjetnosti u Trebinju na odjelu Grafika i grafički dizajn. Do sada je sudjelovao na više kolektivnih izložaba. Dobitnik je Prve nagrade „Mladi Lav“ za strip-ilustraciju koju dodjeljuje Studentski kulturni centar Beograd.

MILOŠ BIBIĆ   Rođen je u Subotici 1995. godine gdje je završio osnovnu školu i Gimnaziju „Svetozar Marković“. Pet godina je pohađao Likovnu školu „Medijala“ u Subotici s kojom je bio zastupljen na više kolektivnih postava. Imao je i četiri samostalne izložbe. Posljednjih godina je zaokupljen slikanjem portretskih i figuralnih kompozicija. Trenutačno se priprema za jesenski upis na Akademiju umjetnosti.