19.9.2011.

ZAŠTITIMO ZAVIČAJNI BIBLIOTEČKI MATERIJAL

Imate knjige, novine ili časopise, kalendare, plakate, pozivnice, kataloge, razglednice, Pozivamo sugrađane i ustanove da nam se pridruže u zaštiti zavičajne bibliotečke građe.

Ukoliko posjedujete bibliotečki materijal vezan na bilo koji način za naš grad (za Suboticu i okolicu), ako Vam on nije potreban - darujte ga zavičajnom odjelu Gradske biblioteke. Mi ćemo darovani materijal stručno obraditi i učiniti ga svima dostupnim.video ili bilo koji drugi pisani materijal vezan za naš grad - darujte nam ga. Ako imate materijal čiji je autor naš sugrađanin, ili temom vezan za naš zavičaj, ako su nakladnik ili tiskar iz Subotice - ustupite nam ga.

Od prispjelog materijala za Dan Gradske biblioteke, 13. listopada 2011. godine, priredit ćemo izložbu i zahvaliti Vam na darovima.

Bibliotečki materijal možete dostaviti Zavičajnom odjelu Gradske biblioteke, Cara Dušana 2, svakog radnog dana od 7.30 do 19.30 sati.

Velika Vam hvala,

Gradska biblioteka Subotica