19.5.2015.

Predstavljanje zbirki pjesama Magdolne Danyi i Józsefa Gulyása na Paliću

Srdačno Vas pozivamo na promociju dviju zbirki sabranih pjesama autora Magdolne Danyi i Józsefa Gulyása koja će biti održana 22. svibnja 2015. godine s početkom u 16,30 sati. Predstavljanje će biti priređeno u palićkom ogranku Gradske knjižnice Suboticau okviru programa proslave Urbanovih dana na Paliću.

Na promociji će sudjelovati dr. Erika Bence, profesorica Filozofskog fakulteta u Novom Sadu i Dorottya Fehér, predstavnica Nakladničke kuće „Forum”. Stihove će govoriti Valéria Ágoston Pribilla i Katalin Sziráczki. Domaćini večeri su Nakladnička kuća „Életjel”, Gradska knjižnica Subotica i Mjesna zajednica Palić.