23.10.2015.

Razgovor o knjizi Radomira Konstantinovića „Na Margini“

U okviru Međunarodnog okruglog stola Dimenzije misaonog naslјeđa Radomira Konstantinovića, koji će biti održan u Subotici od 26. do 28. listopada, u utorak 27. listopada u čitaonici Gradske knjižnice Subotica u 19.30 sati bit će predstavljena knjiga Radomira Konstantinovića „Na Margini“. Knjigu „Na Margini“ izdao je sarajevski nakladnik University Press 2013. godine i za sada je ovo prva knjiga tekstova iz Konstantinovićeve zaostavštine.

O knjizi će u ime nakladnika govoriti Dragan Marković, književnik i novinar Slavko Šantić, zamjenik glavnog i odgovornog urednika Trećeg programa RBG Ivan Milenković i književna kritičarka i istoričarka književnosti Dragana V. Todoreskov. Razgovor će moderirati Aleksandra Đurić Bosnić, programska urednica Savjeta za obilježavanje misaonog nasljeđa Radomira Konstantinovića.