17.3.2016.

Večer velikana poezije

Gradska knjižnica Subotica i Skupina za razvoj kulturnog aktivizma Urlik srdačno Vas pozivaju na Večer velikana poezije. Program se priređuje 21. ožujka, na Svjetski dana poezije u prostorijama Klein housea s početkom u 18 časova.

UNESCO je 21. ožujak proglasio Svetskim danom poezije, s ciljem promoviranja čitanja, pisanja, objavljivanja i poučavanja poezije širom svijeta te naglasio da treba odavati priznanje i poticaj nacionalnim, regionalnim i internacionalnim poetskim pokretima.

Ulaz je slobodan jer se poezija ne može naplatiti.