18.11.2011.

„Noć kazališta”

Gradska biblioteka Subotice u okviru europskog projekta Udruge građana „Noć kazališta” organizira program scenskih improvizacija i izložbu kazališnih plakata, knjiga i periodičnih publikacija s dramskim tekstovima, ili osvrtima na predstave.

Cilj pokretanja manifestacije je direktan poticaj dramskog i glumačkog stvaralaštva na prostoru cijele Europe i približavanje kulture široj javnosti.

Pozivamo Vas da budete gost programa, koji će se održati 19. studenoga 2011. godine (subota), u čitaonici subotičke Gradske biblioteke, između 17 i 20 sati.