15.6.2016.

Trio Sveti u Gradskoj knjižnici

Srdačno Vas pozivamo na koncert trija Sveti u četvrtak, 23. lipnja 2016. godine, s početkom u 19.30 sati u čitaonicu Gradske knjižnice Subotica.

Trio Sveti čine glazbenici koji su pohađali Berklee akademiju: bubnjar Marko Đorđević, klavijaturist Vasil Hadžimanov i gitarist Branko Trijić. Ozračjem kreativne demokracije autorski zastupaju svakog člana. Njihov zajednički izraz je emotivno upečatljiv, spontan, virtuozan, unikatan.

Koncert organiziraju Gradska knjižnica Subotica i Američki kutak Subotica.

Ulaz je besplatan.