19.9.2016.

Nastavak suradnje knjižnica Subotice i Osijeka

U okviru dobre i redovite suradnje Gradske knjižnice Subotica i Gradske i sveučilišne knjižnice Osijek, koja je i ozvaničena potpisivanjem Ugovora o suradnji 2014. godine, u petak, 16. rujna 2016. godine, u posjet su nam došli predstavnici osječke knjižnice s ravnateljicom Dubravkom Pađen Farkaš. Nakon sastanka na kojem su ravnatelji razmijenili mišljenja i ciljeve za buduće razdoblje, gosti su nam uručili knjige na dar te smo razgledavali prostorije naše knjižnice. Radujemo se novim posjetima i zajedničkim aktivnostima.