21.10.2016.

Pjesnički most Sisak-Subotica

U okviru projekta „Pjesnički most” u petak, 28. listopada, s početkom u 18 satiu čitaonici Gradske knjižnice Subotica bit će održanа pjesnička večer i druženje pjesnika Siska i Subotice. Tom prigodom bit će uručena i donacija knjiga hrvatskom odjelu subotičke Knjižnice. Istoga dana u 15,30 sati književnik Ratko Bjelčić održat će susret s djecom u Osnovnoj školi „Matko Vuković”. Ovaj projekt financijski su podržali Sisačko-moslavačka županija i Grad Sisak.