10.11.2016.

I mi čitamo 100 na sat

Od 15. listopada do 15. studenog u Hrvatskoj se obilježava mjesec hrvatske knjige pod sloganom „Čitam sto na sat". Sljedeći termin, mjesto i tema susreta Čitateljskog kluba Flâneuri u mnogome su vezani s tim. Flâneuri će se susresti:

u četvrtak 17.11.2016.
navečer (okupljanje od 19.30 – 19.45, početak u 19.45)
u knjižari Školska knjiga u Subotici (Vladimira Nazora 5)
s temom Čitam 100 na sat.

Svatko treba ponijeti knjigu koju želi preporučiti drugima, a sam ju je pročitao ili trenutačno čita. Potrebno je da flâneuri doma obilježe dio koji će naglas pročitati svima (stranica minimum) uz malo predstavljanje knjige (tko je autor, o čemu se u knjizi radi, zašto ti se baš ta knjiga dopada). Nakon flanerskih preporuka knjiga, djelatnici Školske knjige preporučiti će nam naslove iz svoje knjižare.

Vidimo se!