24.11.2016.

Prva razina kviza „Čitanjem do zvijezda” za srednjoškolce

Prva razina kviza znanja „Čitanjem do zvijezda” za srednjoškolce bit će održana u petak, 25. studenog 2016. godine. Točno u podne prijavljeni učenici iz cijele Hrvatske i Subotice rješavat će on-line upitnik o pročitanim knjigama JohannaWolfangha von Goethea „Patnje mladog Werthera”i anonimne autorice „Pitaj Alicu - Dnevnik jedne narkomanke”.

Organizatori ovog kviza za poticanje čitanja su Hrvatska mreža školskih knjižničara, a u Subotici ga provodi Gradska knjižnica Subotica u suradnji sa Hrvatskim nacionalnim vijećem. Natjecatelji iz Subotice su pet učenika Gimnazije „Svetozar Marković” koja su se uključila u ovaj projekt.