26.1.2017.

„Studiram, putujem, upoznajem Europu“

Tim projekta „EUTEKA – EU u vašoj knjižnici“ i Gradska knjižnica Subotica sa zadovoljstvom vas pozivaju da prisustvujete tribini

Studiram, putujem, upoznajem Europu“

u ponedjeljak, 30. siječnja 2017. godine, u 12h u Gradskoj knjižnici Subotica

Na tribini sudjeluju Marija Simić iz Kancelarije za europske integracije Vlade Republike Srbije i Goran Bogunović iz Erasmus plus programa EU namijenjenog obrazovanju projekata iz oblasti obrazovanja. Tribina je namijenjena informiranju srednjoškolaca Subotice o mogućnostima za studiranje na sveučilištima Europske unije kao i predstavljanju nove publikacije Kancelarije za europske integracije Vlade Republike Srbije – „EU mitovi“.

Bit će nam zadovoljstvo da budete naši gosti.

Molim vas da svoj dolazak potvrdite slanjem maila na adresu info@euteka.rs