7.2.2017.

Književni klub „UrLIK“

Sljedeći susret članova književnog kluba „UrLIK“ bit će održan u ponedjeljak, 13. veljače2017. godine, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica s početkom u 19.30 sati. Tema susreta je knjiga „Arzamas“ Ivane Dimić.

Ako želite da u prijatnom ozračju, okruženi mirisom knjiga i ljudima koji dijele vaša interesiranja, razgovarate o književnosti, omiljenim romanima i piscima potrebno je da se prijavite za članstvo u književnom klubu putem e-maila na:knjizevniklub.urlik@gmail.com. U e-mailu navedite osobne podatke (ime, prezime, godinu rođenja i zanimanje) te opis vaše motivacije za članstvo u klubu. Književni klub „UrLIK“ plod je suradnje grupe „UrLIK“, Kancelarije za mlade Grada Subotice i Gradske knjižnice Subotica.