3.12.2010.

Akreditirani seminar za školske bibliotekare

Najavljeni jednodnevni akreditirani seminar za školske bibliotekare odlaže se za 10. prosinac, s početkom u 11 sati.

Akreditirani seminar "Knjižnica-univerzalna učionica" u organizaciji Agencije za konsalting u kulturi i obrazovanju "Vasanta", u suradnji s Gradskom bibliotekom Subotica, održat će se u prostorijama Gradske biblioteke (Cara Dušana 2), 10. prosinca 2010., s početkom u 11 sati.

Seminar je namijenjen bibliotekarima, svim prosvjetnim djelatnicima, kao i ravnatelju te pedagoško-psihološkim službama.

Cilj seminara je da polaznici nauče ovladati vještinom nabave bibliotečke građe, sastaviti plan nabave uz koordinaciju s predmetnim nastavnicima, naučiti vrste i metode zaštite bibliotečke građe te dobro organizirati rad na kolekcijama u razrednoj i predmetnoj nastavi.

Predavači: dr. Dobrila Begenišić, Vesna Petrović, bibliotekarka savjetnica, Irén Bognár, šefica matične službe i Vesna Stajšić, profesorica.

Prisustvom na ovom seminaru osigurava se osam akreditiranih sati OBVEZATNOG seminara.

Prijavu možete poslati elektroničkom poštom: vasanta.ns@gmail.com ili telefonom.

U prijavi navesti ime i prezime djelatnika.

Cijena programa je 2.500,00 dinara.

Kotizaciju uplatiti do 03. 12. 2010. na račun agencije VASANTA-355000000113490419, s naznakom seminar Knjižnica univerzalna učionica, poziv na broj 01.

Kontakt: Vesna Stajšić, 021 55 77 45 ili 063 871 31 37