30.3.2017.

Protestantizam i njegov utjecaj na obrazovanje i kulturu

U povodu 500 godina reformacije, 7. travnja, u 19 sati u Gradskoj knjižnici Subotica bit će održano predavanje dr. Branka Bjelajca na temu „Protestantizam i njegov utjecaj na obrazovanje i kulturu”. Dr. Branko Bjelajac je povjesničar protestantizma i evanđeoskog kršćanstva u Srbiji. Autor je više knjiga i mnoštva članaka iz ove oblasti.

Pozivamo one koje rade u prosvjeti i sve zainteresirane da dođu na ovo predavanje koje je ujedno i uvodna manifestacija u serijal programa kojе će realizirati Gradska knjižnica Subotica tijekom 2017. godine u provodu 500 godina reformacije koja je obilježila čitavu našu kulturu. Ulaz je slobodan.

Organizatori su Gradska knjižnica Subotica i Kristova evanđeoska crkva.