31.5.2017.

Predavanje o franjevcima u Subotici

Pozivamo vas u petak u 19 sati u čitaonicu Gradske knjižnice na predavanje „Franjevci i Subotica od predturskih vremena do 1717. godine“ koje će održati mr. Bela Tonković.

Ovim predavanjem nastavlja se program  obilježavanje 300. obljetnice osnutka franjevačke rezidencije u Subotici. Organizatori programa jubileja su Franjevački samostan Subotica, Hrvatski dokumentacijsko-istraživački centar, Zavod za kulturu vojvođanskih Hrvata i Gradski muzej Subotica.

Na taj dan čitaonica će primati korisnike do 18 sati.