11.8.2017.

„S knjigom, glazbom i plesom po svijetu“ – dječje radionice u Gradskoj knjižnici Subotica

Koncem kolovoza 2017. godine Gradska knjižnica Subotica u suradnji s Plesnim studijom „Larisa“ priređuje interaktivne i interdisciplinarne radionice za djecu pod nazivom „S knjigom, glazbom i plesom po svijetu“. Djeca osnovnoškolskog uzrasta imat će prigodu kroz priče i bajke, glazbu i plesne korake upoznati bogatu tradiciju i suvremeni umjetnički izričaj različitih naroda. Ukupno četiri radionice će biti održane u prijepodnevnim satima, od 9 do 10 sati, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Program će biti realiziran višejezično i svaka radionica će obrađivati kulturu određenih naroda. Ulaz na radionice je slobodan i nije potrebna prethodna prijava sudionika.

1. radionica

četvrtak, 17. kolovoz
američka i engleska kultura
(engleski i srpski jezik)