24.10.2017.

Promocija knjige Radivoja Cvetićanina „Konstantinović. Kronika”

Srdačno Vas očekujemo na predstavljanju knjige Radivoja Cvetićanina „Konstantinović. Kronika”, u okviru Dana Radomira Konstantinovića, koje će biti održano 27. listopada 2017. godine u 12.30 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica.

U programu, pored autora Radivoja Cvetićanina, sudjeluju književnik Ottó Tolnai, prof. dr. Duško Radosavljević i politolog dr. Boško Kovačević. Moderator će biti Dragan Rokvić, ravnatelj Gradske knjižnice Subotica.