16.1.2018.

Besplatni online tečaji za najvrednije čitatelje

Obavještavamo Vas da smo u suradnji s ITAcademy za naše najvrednije čitatelje osigurali besplatne online tečaje za usavršavanje profesionalnih vještina.

Želimo podržati i nagraditi naše najvrednije čitatelje i zbog toga smo za njih osigurali besplatne tečaje kako bismo im pomogli postati konkurentnijima na tržištu i da svoje akademsko znanje prošire praktičnim vještinama koje su danas neophodne za rad.

U ponudi su sljedeći besplatni online tečaji:
  • Word
  • Excel
  • PowerPoint
  • Photoshop
  • Engleski jezik (razina prilagođena predznanju polaznika)

Dodjela besplatnih online tečaja će biti održana na Posudbenom odjelu Gradske knjižnice Subotica 19.01.2018. u 13.00 sati. Besplatne online tečaje su dobili: Timea Bus, Suzana Donoslović, Senad Mešković, Sofija Tatalović, Silvester Bašić i Ruža Jeličić.

Ukoliko ste jedan od dobitnika, primit ćete kod s kojim ostvarujete pravo na besplatan online tečaj. Nakon što dobiveni kod unesete na strani prijave dobit ćete na e-mail sve potrebne upute za pohađanje izabranog online tečaja.

Nadamo se da ćete i u narednoj godini biti redovni posjetitelj naše knjižnice i da ćete ulagati u svoje dodatno obrazovanje.