19.1.2018.

Općinska i zonska smotra recitatora

Općinska smotra recitatora „Pjesniče naroda mog” za područje Grada Subotica bit će održana u petak, 2. ožujka 2018. godine s početkom u 9 sati u Gradskoj knjižnici Suboticа. Kao i prethodnih godina natjecanje recitatora će biti u tri uzrasne kategorije: mlađi (učenici od 1. do 4. razreda osnovne škole), srednji (učenici od 5. do 8. razreda osnovne škole) i stariji uzrast (srednjoškolci).

Prijave na obrascu treba dostaviti najkasnije do 23. veljače 2018. godine na adresu: Gradska knjižnica Subotica, Cara Dušana 2.

Viša razina natjecanja (Zonska smotra) bit će održana u subotu, 10. ožujka 2018. godine s početkom u 10 sati također u Gradskoj knjižnici Subotica.