1.2.2018.

Započeo deseti Kviz „Čitam i skitam”

Gradska knjižnica Subotica desetu godinu za redom organizira Kviz za poticanje čitanja ,,Čitam i skitam”, najavljeno je na današnjoj konferenciji za novinare. Upitnik namijenjen učenicima osnovnih škola na službenim jezicima Grada Subotice – srpskom, mađarskom i hrvatskom jeziku nalazi se na mrežnoj stranici Knjižnice. Potrebno je pažljivo pročitatiulomke iz knjiga „Hrvatske riječi” prije popunjavanja online upitnika. Tijekomveljače i ožujka učenici se mogu po promotivnoj cijeniučlaniti ili produljiti svoje članstvo na Dječjemodjelu i svim ograncima knjižnice te tako steći pravo sudjelovanja u nagradnoj igri. Sve potrebne informacije o Kvizu možete pročitati na adresi http://www.subiblioteka.rs/hr/kviz-citam-i-skitam/ .