8.5.2018.

Državna razina „Čitanjem do zvijezda” za srednjoškolce

U petak, 11. svibnja 2018. godine u podne će u cijeloj Hrvatskoj pa i u Subotici biti održana posljednja, treća razina natjecanja„Čitanjem do zvijezda”za srednjoškolce. Učenici koji su se plasirali na državnu razinu rješavat će online upitnik a bit će pregledani i multimedijski uradci.Među njima bit će i učenici subotičke Gimnazije „Svetozar Marković” Nađa Kovač, Marijana Mačković, Zdenko Ivanković, Daniel Kujundžić, Luka Prćić i Emanuela Bošnjak.

Kviz „Čitanjem do zvijezda” organizira Hrvatska mreža školskih knjižničara a u Subotici ga provodi Gradska knjižnica Subotica u suradnji s Hrvatskim nacionalnim vijećem.