22.6.2018.

Predstavljanje književnog i umjetničkog časopisa „Vár ucca műhely”

Srdačno Vas pozivamo na predstavljanje književnog i umjetničkog časopisa „Vár ucca műhely” iz Vesprima (Mađarska) pod nazivom „Refleksija fragmenta” koje će biti održano 25. lipnja 2018. godine u 18.30 sati na Paliću, u ogranku Gradske knjižnice Subotica. Na književnoj večeri sudjeluju Ottó Fenyvesi, glavni urednik i pjesnik, László Kilián, urednik i pisac, Zsuzsanna Arany, povjesničarka književnosti te Richárd Varga, pjesnik i glazbenik.
Moderator večeri bit će pisac Zoltán Sándor.