18.9.2018.

Predstavljanje kataloga „Muzej čovjeka – Legat Tibora Székelya”

Srdačno vas pozivamo na promociju kataloga o zaostavštini Tibora Székelya u povodu 30. godišnjice od njegove smrti. Promocija, u organizaciji Društva za esperanto „Tibor Székely” iz Subotice, održat će se u čitaonici Gradske knjižnice Subotica u četvrtak, 20. rujna 2018. godine, u 18 sati. O knjizi će govoriti Katalin Burány, muzejska pedagoginja i autorica kataloga, Attila Pejin, voditelj muzeja u Senti, Erzsébet Székely, udovica Tibora Székelya i Đorđe Dragojlović, predsjednik Društva za esperanto „Tibor Székely” iz Subotice.