25.1.2019.

Školska razina „Čitanjem do zvijezda” za osnovce

Prva razina kviza znanja „Čitanjem do zvijezda” za učenike osnovnih škola koji nastavu pohađaju na hrvatskom jeziku u Subotici i okolici bit će održana u srijedu, 30. siječnja 2019. godine. Pobjednici školskih natjecanja sudjelovat će na međuškolskom kvizu koji će biti održan u Gradskoj knjižnici Subotica.

Organizatori ovog kviza za poticanje čitanja su Hrvatska mreža školskih knjižničara, a u Subotici ga provodi Gradska knjižnica Subotica u suradnji s Hrvatskim nacionalnim vijećem.