25.3.2019.

Promjena termina Pokrajinske smotra recitatora

S obzirom na to da se probni završni ispit za učenike osnovnih škola piše u petak, 12. isubotu 13. travnja 2019. godine, došlo je do male izmjene u terminima održavanja Pokrajinske smotre recitatora. Učeniciod 5. do 8. razreda osnovnih škola zamijenit će dan sa srednjoškolcima pa će konačna verzija održavanja Pokrajinske smotre recitatora u Sečnju biti ovakva:

Petak, 12. 4. 2019. godine u 11 satiMLAĐI uzrast(učenici od 1. do 4. razreda osnovne škole)

Subota, 13. 4. 2019. godine u 11 satiSTARIJI uzrast (srednjoškolci)

Nedelja, 14. 4. 2019. godine u 11 satiSREDNJI uzrast (učenici od 5. do 8. razreda osnovne škole)