25.3.2019.

Dodjela nagrade „Radomir Konstantinović”

U ime Gradske knjižnice Subotica i Savjeta za obilježavanje misaonog nasljeđa Radomira Konstantinovića, pozivamo vas na dodjelu nagrade „Radomir Konstantinović” laureatima književnicima Lászlu Végelu i Radivoju Cvetićaninu. Svečana dodjela nagrade, kao i promocija I. toma Sabranih djela Radomira Konstantinovića, bit će održana 27. ožujka 2019. godine s početkom u 12 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica. Tom prigodom govorit će prof. dr. Latinka Perović i prof. dr. Gojko Tešić.

Srdačno vas očekujemo!