9.5.2019.

Državna razina „Čitanjem do zvijezda” za srednjoškolce

U petak, 10. svibnja 2019. godine u podne će u cijeloj Hrvatskoj pa i u Subotici biti održana posljednja, treća razina natjecanja „Čitanjem do zvijezda” za srednjoškolce. Učenici koji su se plasirali na državno takmičenje rješavat će on line upitnik. Među njima bit će i Zdenko Ivanković, učenik subotičke Gimnazije „Svetozar Marković” te Mario Evetović iz Politehničke škole. Mario skupa s gimnazijalkom Emanuelom Bošnjak sudjeluje i u kategoriji multimedijskog uratka koji će ovom prigodom biti ocijenjeni.

Kviz „Čitanjem do zvijezda” organizira Hrvatska mreža školskih knjižničara a u Subotici ga provodi Gradska knjižnica Subotica u suradnji s Hrvatskim nacionalnim vijećem.