16.5.2019.

Noć muzeja u Knjižnici

U subotu 18. svibnja 2019. godine u razdoblju od 17 do 22 sati, posjetitelji će u okviru Noći muzeja moći vidjeti što je pripremila Gradska knjižnica Subotica. U ogranku na Paliću (Horgoška cesta 82) u 17 sati bit će otvorena izložba „Slavko Matković i BOSCH+BOSCH”, a u 18 sati nastupit će muzička grupa „Gordan i prijatelji”. U Američkom kutku Gradske knjižnice Subotica u 18 sati bit će otvorena izložba „Okviri židovske kulture u Subotici – ljudi, sudbine, knjige”.