24.5.2019.

Dodjela nagrada srednjoškolcima

Svečanom dodjelom nagrada sudionicima kviza znanja i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda” za srednjoškolce, koja će biti upriličena u ponedjeljak, 27. svibnja 2019. godine u prostorijama Hrvatskog nacionalnog vijeća s početkom u 19 sati, bit će obilježen završetak još jedne sezone ovog interesantnog projekta za poticanje čitanja. „Čitanjem do zvijezda” organizira Hrvatska mreža školskih knjižničara a u Subotici ga provodi Gradska knjižnica Subotica u suradnji s Hrvatskim nacionalnim vijećem.

Ove godine pored učenika subotičke gimnazije „Svetozar Marković” u kategorijama kviz znanja i multimedijski uradak uspješno su sudjelovali su i učenici Politehničke škole.