6.8.2019.

Literarno-kreativne radionice Dječjeg odjela Gradske knjižnice Subotica

U okviru ljetnog programa Dječjeg odjela Gradske knjižnice Subotica organiziramo literarno-kreativne radionice za djecu dobi od 5 do 10 godina koje će se održavati od 12. do 16. kolovoza 2019. godine.

Realizirat ćemo ih svakog radnog dana od 10 do 12 sati.

Radionice su besplatne za članove Knjižnice, dok za one koji nisu, a željeli bi sudjelovati, cijena je 100 dinara po danu.

Prijave se primaju do petka 09. 08. 2019. godine putem telefona 024/553115 ili osobno na Dječjem odjelu.