22.8.2019.

Uskoro XII. Etnokamp

U organizaciji Hrvatske čitaonice u suradnji s Gradskom knjižnicom Subotica i ove će godine biti održan Etnokampna hrvatskom jeziku. Tema ovog dvanaestog etnokampa na koji se prijavilo 120 djece osnovnoškolske dobi bit će Božić. Stoga će sve aktivnosti biti realizirane u duhu ovog najradosnijeg kršanskog blagdana odnosno tema kreativno-manualnihradionica, običaji, pjevanje, ples, gluma, recitiranje i sve drugo što budu radili u kampu bit će u znaku Božića. Kao i prethodnih godina posebna pozornost bit će posvećena važnosti očuvanja životnog okoliša. XII. Etnokamp će bitiodržan od 26. do 30. kolovoza 2019. godine u dvorištu Doma Demokratskog saveza Hrvata u Vojvodini a posljednjeg, petog dana bit će priređena prodajna izložba dječjih radova nastalih u kampu te priredba za roditelje, rodbinu i prijatelje.