1.10.2019.

Akcijsko učlanjenje za mjesec knjige i rođendan Gradske knjižnice Subotica

Obavještavamo srednjoškolce da u mjesecu knjige, od 1. do 31. listopada 2019. godine, mogu se učlaniti u Gradsku knjižnicu Subotica po cijeni od 400 dinara.

Članarina važi dvanaest mjeseci na svim odjelima i u svim ograncima.

Tijekom ovog razdoblja posuđene knjige koje ste zadržali duže od dopuštenog vremena možete vratiti bez plaćanja zakasnine.

U povodu 129. rođendana Gradska knjižnica Subotica poziva sve zainteresirane sugrađane da se od 7. do 18. listopada 2019. godine (izuzev 14. listopada kada se neće raditi s korisnicima zbog obilježavanja rođendana) učlane po cijeni od 400 dinara. Članarina važi dvanaest mjeseci na svim odjelima i u svim ograncima.

Srdačno vas očekujemo!