4.10.2019.

Predstavljanje XIV. sveska Leksikona

Hrvatsko akademsko društvo organizira predstavljanje XIV. sveska Leksikona podunavskih Hrvata – Bunjevaca i Šokaca koje će biti održano u četvrtak, 10. listopada 2019. godine, u 19 sati, u čitaonici Gradske knjižnice Subotica.

Svezak će predstaviti prof. dr. sc. Josip Vrbošić, redoviti profesor Pravnog fakulteta u Osijeku u mirovini, Dražen Skenderović, župni vikar Župe sv. Roka u Subotici i dr. sc. Slaven Bačić, glavni urednik Leksikona. Moderatorica večeri bit će Bernadica Ivanković.

Srdačno Vas očekujemo!