24.2.2020.

Promocija knjige Zorana Ilića „Uvod u pank”

Zoran Ilić, prozni pisac iz Beograda, predstavit će svoju knjigu „Uvod u pank” 26. veljače 2020. godine u čitaonici Gradske knjižnice Subotica s početkom u 18 sati. Moderator će biti Slobodan Martinović.
Zoran Ilić je bio urednik u „Književnoj riječi”, gostujući urednik u „Albumu” (Sarajevo), dobitnik je „Priznanja Krleža” za 2009. i „Donat” za književni doprinos za 2016. godinu. Trenutačno uređuje internetsku stranicu za književnost posvećenu autorima s prostora bivše Jugoslavije (prozaonline.com).
Srdačno vas očekujemo!