4.2.2020.

Predstavljanje knjige „Pola stoljeća subotičke popularne glazbe“

Srdačno vas pozivamo na predstavljanje knjige „Pola stoljeća subotičke popularne glazbe“ autora Tihomira Mišića koje će biti održano u petak, 7. veljače 2020. godine s početkom u 19 sati u čitaonici Gradske knjižnice Subotica.
Na promociji će biti prezentiran desetogodišnji rad autora na sakupljanju podataka o bendovima, glazbenim autorima i svemu što se dešavalo na polju popularne glazbe u Subotici u prethodnih 50 godina.
Dobro nam došli.