17.3.2020.

Čitamo i skitamo do daljnjeg

Povodom uvedenog izvanrednog stanja na teritoriju Republike Srbije, a u s vezi s pandemijom virusa COVID-19, Gradska knjižnica Subotica neće biti otvorena za korisnike i posjetitelje ali Kviz ,,Čitam i skitam” ostaje aktivan na našem internetskom portalu i učenici osnovnih škola mogu i dalje popunjavati upitnik. Svim učenicima bit će omogućeno plaćanje godišnje članarine po promotivnoj cijeni od 300 dinara kad se stvore uvjeti za ponovni rad knjižnice.

Izvlačenje nagrada je odgođeno i naknadno ćemo vas obavijestiti o novom terminu.