2.4.2020.

Međunarodni dan knjige za djecu

Na današnji dan, 2. travnja 1805. godine, rođen je Hans Christian Andersen. Toga datuma obilježavamo Međunarodni dan knjige za djecu. Gradska knjižnica Subotica već 11 godina ovaj dan proslavlja organiziranjem javnog izvlačenja nagrada kviza ,,Čitam i skitam“. Zbog aktualne situacije izvlačenje je ove godine odloženo, ali online upitnik na našoj mrežnoj stranici ostaje aktivan do daljnjeg i učenici osnovnih škola mogu ga popunjavati. Novi termin za javno izvlačenje nagrada ćemo objaviti pravodobno.