4.6.2020.

KD „Ivan Antunović” darivalo subotičku knjižnicu knjigama iz vlastite naklade

Gradska knjižnica Subotica obogatila je vlastiti fond za 18 naslova Katoličkog društva „Ivan Antunović” koje su predsjednik vlč. dr. Ivica Ivanković Radak i sekretar udruge Klara Dulić Ševčić uručili ravnatelju subotičke knjižnice profesoru Draganu Rokviću, 4. lipnja 2020. godine. Donacijom oko 120 knjiga vlastite naklade nastavljena je dobra suradnja Katoličkog društva „Ivan Antunović” i Gradske knjižnice Subotica.

Inače, posljednja veća donacija knjiga Društva subotičkoj knjižnici upriličena je prije 5 godina kada je Gradska knjižnica Subotica proslavljala 125. rođendan.