1.10.2020.

Akcijsko učlanjenje za mjesec knjige i rođendan Gradske knjižnice Subotica

Obavještavamo srednjoškolce da u mjesecu knjige, od 1. do 30. listopada 2020. godine, mogu se učlaniti u Gradsku knjižnicu Subotica po cijeni od 400 dinara.

Članarina važi dvanaest mjeseci na svim odjelima i u svim ograncima.

Tijekom ovog razdoblja posuđene knjige koje ste zadržali duže od dopuštenog vremena možete vratiti bez plaćanja zakasnine.

U povodu 130. rođendana Gradska knjižnica Subotica poziva sve zainteresirane sugrađane da se od 12. do 16. listopada 2020. godine učlane po cijeni od 400 dinara. Članarina važi dvanaest mjeseci na svim odjelima i u svim ograncima.

Srdačno vas očekujemo!