20.1.2021.

Poklon knjige na mađarskom jeziku na policama Gradske knjižnice Subotica

Gradska knjižnica Subotica, kao ustanova od posebnog značaja, dobila je na dar knjige od Vlade Republike Mađarske i Državnog tajništva Ministarstva za nacionalnu politiku, uz logistiku potporu Fondacije „Betlen Gábor” i Nacionalnog vijeća mađarske nacionalne manjine. Vrijednost dara je 1 100 000 forinti a sadrži literaturu za djecu, mladež i odrasle. Dio poklonjenih knjiga, koje broje više od 300 primjeraka, proslijeđene su ograncima subotičke knjižnice.