27.1.2021.

Prva razina kviza „Čitanjem do zvijezda”

Poštujući epidemiološke mjere zaštite u petak, 29. siječnja 2021. godine bit će održana prva, školska razina kviza znanja i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda” za učenike osnovnih škola koji nastavu pohađaju na hrvatskom jeziku u Subotici i okolici. Natjecanje se odvija u dvije kategorije- test znanja i plakat a pobjednici školskog natjecanja stječu pravo sudjelovanja na narednoj, međuškolskoj razini koja će biti održana u ožujku.

Organizator ovog kviza za poticanje čitanja je Knjižničarsko društvo Međimurske županije, a u Subotici ga provodi Gradska knjižnica Subotica u suradnji s NIU „Hrvatska riječ”.