10.3.2021.

Online Općinska smotra recitatora

U cilju zaštite i sigurnosti svih sudionika te zbog nepovoljne i nepredvidljive epidemiološke situacije vezane uz COVID-19, Općinska smotra recitatora Pjesničnarod amog bit će održana 19. ožujka 2021. godine virtualno, putem ZOOM platforme, a ne u petak, 12. ožujka 2021. godine u Subotici kako smo ranije najavili.

Kako bi svi sudionici smotre imali iste uvjete potrebno je snimiti recitatora kako kazuje recitaciju i snimku poslati najkasnije do utorka, 16. ožujka 2021. godine isključivo na sljedeći e-mail: gbibliotekasubotica@gmail.com ili, ako su u pitanju veći fileovi, putem aplikacije https://wetransfer.com/.

Kao i prethodnih godina natjecanje recitatora će biti održano u tri dobne skupine: mlađi (učenici od 1. do 4. razreda osnovne škole), srednji (učenici od 5. do 8. razreda osnovne škole) i stariji uzrast (srednjoškolci) a snimak održane online smotre bit će objavljen na You Tube kanalu Gradske knjižnice Subotica.

Viša razina natjecanja (Zonska smotra), također će biti održana online po istom principu 24. ožujka 2021. godine.