19.4.2021.

Pokrajinska smotra recitatora

Pokrajinska smotra recitatora, pod nazivom „Pjesniče naroda mog”, bit će održana online putem ZOOM platforme 27., 28. i 29. 04. 2021. godine. Prvog dana nastupit će učenici mlađeg uzrasta (od 1. do 4. razreda osnovne škole), narednog dana recitatori srednjeg uzrasta (od 5. do 8. razreda osnovne škole) i posljednjeg trećeg dana učenici starijeg uzrasta (srednjoškolci). Početak smotre je svakog dana u 9 sati.

Na smotri će recitirati učenici iz Subotice, Sombora, Bačke Topole, Ade, Apatina, Sente i Malog Iđoša koje je žiri proglasio najboljima u svojoj kategoriji na Zonskoj smotri recitatora, koja je također održana online.