25.4.2021.

Novi termin Pokrajinske smotre recitatora

Zbog zdravstvenih i organizacijskih razloga pomaknut je termin održavanja Pokrajinske smotre recitatora „Pjesniče naroda mog”:

srijeda, 12. svibnja 2021. godine

mlađi uzrast (učenici od 1. do 4. razreda osnovne škole) s početkom u 9 sati

i srednji uzrast (učenici od 5. do 8. razreda osnovne škole) s početkom u 13 sati

petak, 14. svibnja 2021. godine

stariji uzrast (srednjoškolci) s početkom u 9 sati

Smotra će biti održana online, putem ZOOM platforme, emitiranjem dostavljenih video snimaka recitatora. Snimak smotre bit će naknadno postavljen i na YouTube kanalu Saveza umjetničkog stvaralaštva amatera Vojvodine.

Viši rang natjecanje, republička smotra, bit će održana po istom principu 28. i 29. svibnja 2021. godine.