19.5.2021.

„Knjižnica na otvorenom”

U sklopu projekta „Knjižnica na otvorenom” u knjižnici na Paliću u subotu, 22. svibnja 2021. godine s početkom u 11 sati održat će se promocija, sat javnog čitanja novela Géze Csátha objavljenih u knjizi „Crna tišina” (Fekete csönd) nakladnika iz Mađarske Poket publishing. Tekstove iz knjige čitat će glumac i spiker RTV Panon Attila Mess. Knjiga je ilustrirana Csáthovim crtežima iz fundusa Gradske knjižnice Subotica koji će biti predstavljeni na izložbi.

Srdačno Vas pozivamo!